Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj słyszałem w radio, jak nauczycielka narzeka, że jak odjąć jej nadgodziny, to zarobi 3tys. netto. I taka jeszcze narzeka! Przecież połowa społeczeństwa zarabia mniej niż ona a pracuje znacznie więcej, nie ma 2mcy wakacji czy wolnych ferii. Im nadgodziny liczą się, jeśli pracuje ponad 18h/tygodniowo a każdy inny musi pracować 40h/tydzień. Powinni zwolnić słabych nauczycieli, bo nie potrafią nauczać. Kto to kiedyś widział żeby 80% uczniów musiało chodzić na korki żeby zdać do następnej klasy?! A dzisiaj to norma jest. Niech się zwalniają jeśli uważają, że mają za niskie wynagrodzenia. Niech idą na kasę do Lidla, którego tak często przywołują w swoich wypowiedziach. Tylko nie wiem czy któraś z uczycielek wytrzyma więcej niż miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na palcach jednej ręki (może dwóch :) ) mogę policzyć naprawdę dobrych nauczycieli, którzy rzeczywiście wnieśli coś zarówno do mojej głowy jak i do życia. Reszta z nich była bandą skupioną na jak najszybszym "przerobieniu materiału". Jestem za podwyżkami ale dla tych którzy zasłużyli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...